Dyrektor Sprzedaży z j. niemieckim (tworzywa sztuczne)

Miejsce pracy Bydgoszcz
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Województwo Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z firm produkcyjnych.
Zakres obowiązków
  • Nadzorowanie podległych pracowników
  • Sprawdzanie i zatwierdzanie ofert handlowych
  • Realizacja polityki sprzedażowej
  • Udział w aktywnym pozyskiwaniu klientów z branży min automotive czy opakowań
  • Negocjacje i kontakty z kluczowymi klientami zagranicznymi w j.angielskim
  • Doświadczenie na stanowisku dyrektora sprzedaży min 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Znajomość branży lub produktu przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Skuteczność w realizowaniu celów firmy
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe  w zależności od doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pracę w firmie o mocno ugruntowanej pozycji na rynku z nowoczesnym parkiem maszynowym
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 26 stycznia 2021