Dyrektor Zarządzający

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, działająca globalnie w 40 krajach, wywodząca się z Niemiec.
Zakres obowiązków
  • Formułowanie, opisywanie i wdrażanie trwałych działań w celu osiągnięcia wszystkich krótko-, średnio- i długoterminowych celów firmy (z uwzględnieniem wytycznych spółki matki)
  • Prowadzenie działalności operacyjnej, w tym odpowiedzialność za powiązany budżet i wyniki
  • Proaktywne otwieranie nowych rynków/klientów i kanałów sprzedaży, koordynowanie i wspieranie przetwarzania rynków w całej Grupie
  • Zarządzanie istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych.
  • Ciągłe monitorowanie rozwoju rynku, odpowiednich kanałów sprzedaży i trendów.
  • Reprezentowanie firmy wewnątrz i na zewnątrz.
  • Pełne zarządzanie ekonomiczne spółką z wykorzystaniem zdefiniowanych w tym celu KPI i instrumentów analitycznych, we współpracy z Dyrektorem Sprzedaży Holdingu, a także kontaktami w innych obszarach Holdingu.
  • Biznesowe i dyscyplinarne przywództwo dl osób pracujących w firmie.
  • Praca nad specjalnymi projektami zarządczymi w spółce macierzystej.
  • Kilkuletnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach  w spółce handlowej w branży elektrotechnicznej lub energetycznej oraz  doświadczenie we współpracy międzynarodowej w zarządzaniu organizacją, projektami i personelem
  • Zdolność do samodzielnego myślenia procesowego i analitycznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowo znajomość języka niemieckiego będzie plusem.
  • Znajomość nowoczesnych zasad i kanałów marketingu ( druki , publikacje , social media itp.)
  • Wykształcenie wyższe : techniczne lub ekonomiczne/biznesowe
  • Gotowość do podróżowania
Oferujemy
  • Otwartość na oczekiwania finansowe kandydata oraz formę zatrudnienia
  • Dużą samodzielność w spółce o międzynarodowym zasięgu
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy (klasa wyższa)

List motywacyjny i cv prosimy składać w języku angielskim .

Data ostatniej modyfikacji czwartek, 7 kwietnia 2022