Dyrektor Zarządzający Drukarnią Sitodrukową

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Katowice;Rzeszów;Wrocław
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z czołowych drukarni, realizująca projekty na terenie całej Europy
Zakres obowiązków
  • wzrost efektywności produkcyjnej, w tym analiza i optymalizacja kosztów działalności firmy oraz usług i projektów
  • prowadzenie rekrutacji i selekcji, delegowanie zadań, motywowanie, ocena pracowników
  • kontrola i ocena efektywności pracy dyrektora produkcji
  • kontrola i ocena procesów w firmie (logistyka/finanse/administracja/jakość)
  • wyznaczanie celów rozwojowych i budżetowanie nowych projektów
  • raportowanie działań do zarządu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w drukarnii sitodrukowej min 4 lata
  • bardzo dobra znajomość technik druku na tekstyliach, ze szczególnym uwzględnieniem sitodruku
  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych z zaawansowanymi technikami druku na tekstyliach: wielokolorowe separacje rastrowe, folie, farby wodne, żele, krystalina, HD, puff, shimmer
  • znajomość technologii na liniach produkcyjnych (M&R)
  • znajomość innych metod nadruku jak sublimacja/pełna sublimacja/haft - będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • pomoc przy relokacji na południe Polski
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji piątek, 26 listopada 2021