Dyrektor Zarządzający (fabryka branży FMCG)

Miejsce pracy Kraków; Bochnia
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania finansowe
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest nowo otwierana fabryka pod Krakowem działająca w branży zbliżonej do FMCG.
Zakres obowiązków
  • Kompleksowe zarządzanie działalnością fabryki, w tym nadzór nad procesami produkcyjnymi, logistycznymi oraz administracyjnymi.
  • Planowanie i realizacja strategii rozwoju fabryki, w celu osiągnięcia założonych celów biznesowych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i operacyjnych, z uwzględnieniem zasad Lean Manufacturing
  • Zarządzanie zespołem pracowników, w tym rekrutacja, szkolenia oraz motywowanie personelu
  • Nadzór nad budżetem fabryki oraz odpowiedzialność za wyniki finansowe
  • Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych i zgodności z przepisami BHP
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz zewnętrznymi partnerami biznesowymi
  • Monitorowanie rynku i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze produkcji i zarządzania
  • Poszukiwane kompetencje
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość procesów produkcyjnych oraz zasad Lean Manufacturing
  • Umiejętność zarządzania dużymi zespołami oraz doświadczenie w rozwijaniu talentów w organizacji
  • Silne umiejętności analityczne, planistyczne i organizacyjne
  • Umiejętność tworzenia strategii rozwoju firmy i ekspansji na rynki zagraniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość przepisów dotyczących BHP oraz standardów jakościowych obowiązujących w branży FMCG
  • Zorientowanie na wynik, inicjatywa oraz umiejętność podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku
  • Oferujemy
    • otwartość na oczekiwania finansowe, preferowany kontrakt B2B
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym samochód
    • samodzielne stanowisko w firmie która już teraz aktywnie działa na rynkach międzynarodowych, sprzedając produkt który cieszy się bardzo dużą popularnością
    Data ostatniej modyfikacji środa, 3 lipca 2024