Dyrektor Zarządzający (Fabryka Okien)

Miejsce pracy Kraków; Nowy Sącz; Katowice
Wynagrodzenie do ustalenia, otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region małopolskie; śląskie
Opis oferty Naszym klientem jest stabilna firma z branży produkcji okien, która doszła rękami właścicieli do etapu w którym konieczne jest zaangażowanie zewnętrznych managerów w celu wyskalowania działalności.
Zakres obowiązków
  • Projektowanie i implementacja kompleksowych procesów produkcyjnych: Kandydat będzie odpowiedzialny za rozwijanie strategii i metodologii produkcji, mając na uwadze maksymalizację efektywności i jakości wyprodukowanych okien.
  • Wdrażanie systemów kontroli jakości: Opracowanie i monitorowanie systemów zapewniających najwyższe standardy jakości naszych produktów, co obejmuje wdrażanie procedur kontroli jakości oraz stałe doskonalenie procesów.

  • Optymalizacja łańcucha dostaw: Zarządzanie relacjami z dostawcami, negocjacje kontraktów, a także planowanie i monitorowanie logistyki wewnętrznej i zewnętrznej, aby zapewnić terminowość i kosztowość dostaw.

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi: Budowanie, rozwijanie i nadzorowanie zespołu, w tym rekrutacja, szkolenia, oceny wydajności oraz rozwój kompetencji pracowników.

  • Planowanie finansowe i budżetowanie: Nadzorowanie finansów fabryki, w tym planowanie budżetów, kontrola kosztów oraz raportowanie finansowe.

  • Wdrażanie innowacji: Motywowanie do innowacji i ciągłego doskonalenia, identyfikowanie nowych technologii i procesów, które mogą poprawić efektywność i skuteczność produkcyjną.
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej, w produkcji okien / stolarki otworowej, potwierdzone sukcesami - warunek konieczny
  • Udowodniona zdolność do efektywnego zarządzania zespołami oraz prowadzenia projektów.
  • Silne umiejętności analityczne oraz strategiczne myślenie.
  • Doskonała znajomość zagadnień związanych z produkcją, łańcuchem dostaw, kontrolą jakości oraz zarządzaniem finansami.
  • Gotowość do związania się z firmą na stałe / gotowość do relokacji (zapewnione mieszkanie/dom)
  • Biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • wynagrodzenie na B2B, otwartość na oczekiwania finansowe
  • dodatkowe premie uzależnione od zysku firmy
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • mieszkanie / dom służbowy
  • bardzo duża samodzielność z oddaniem kompetencji właścicielskich i decyzyjności
  • bardzo ciekawe wyzwania (firma nie może nadążyć z produkcją zamówień)
  • możliwość skalowania działalności (budowa nowej fabryki etc)
Data ostatniej modyfikacji środa, 18 października 2023