Dyrektor Zarządzający (Produkcja)

Miejsce pracy Kielce;Warszawa
Wynagrodzenie 20 000 PLN + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Warszawa (mazowieckie); Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest szybko rozwijająca się firma produkcyjna z Kielc o przychodzie na poziomie kilkadz. mln PLN
Zakres obowiązków
  • zarządzanie działami : produkcja / administracja / finanse / sprzedaż
  • ścisła współpraca z zarządem firmy
  • bieżąca analiza danych - do podejmowania decyzji
  • nadzór nad tworzeniem i realizacją planu budżetowego
  • realizacja strategii firmy, reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • zarządzanie kapitałem ludzkim
  • koordynowanie prac przy tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów (rynek Europejski)
  • tworzenie procesów i ich późniejsza optymalizacja
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku dyrektora zarządzającego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z kontrahentami zagranicznymi
  • umiejętność pracy w oparciu o cele, plany, wskaźniki
  • bardzo dobre umiejętności personalne
  • umiejętność tworzenia od podstaw procesów w poszczególnych działach (kluczowy : produkcja)
  • umiejętność budowania sprawnie funkcjonujących zespołów
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • kreatywność, przedsiębiorcze podejście
  • gotowość do pracy 5 x w tyg w centrali firmy w Kielcach lub gotowość do relokacji (firma zapewnia mieszkanie)
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę B2B : 20 000 PLN+VAT
  • dodatkowe roczne premie (średnio 1-2krotność wynagrodzenia miesięcznego) w zależności od realizacji celów
  • samochód służbowy (superb/passat)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę na samodzielnym stanowisku, w szybko rosnącej firmie (50 os aktualnie) która już teraz jest liderem w swojej branży na rynku Polskim
  • bardzo duże możliwości rozwoju
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 12 stycznia 2023