e-Commerce Specialist

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 6500 - 7000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest globalny dostawca usług i produktów dla sektora elektroniki
Zakres obowiązków
  • współtworzenie strategii obecności marki w sieci i komunikacji marketingowej dlaregionu Europy Wschodniej a następnie koordynacja tych działań
  • tworzenie kampanii online dla klientów B2B
  • monitorowanie oraz zwiększanie efektywności prowadzonych kampanii
  • testowanie i wdrażanie nowych strategii, narzędzi oraz rozwiązań marketingowych
Poszukiwane kompetencje
  • co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość narzędzi : Google Adwords, Analytics, reklam facebooka
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+/C1)
  • doświadczenie w tworzeniu kampanii e-commerce nastawionych na efekt
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 6 000 - 7 000 brutto PL na start w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów : multisport, ubezpieczenie zdrowotne
  • częściową pracę zdalną
  • sporo różnorodnych wyzwań zawodowych
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 15 grudnia 2020