Ekspert ds. sprzedaży B2B z j.niemieckim

Miejsce pracy Kraków;Katowice
Wynagrodzenie 12 500 - 18 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region łódzkie; małopolskie; podkarpackie; śląskie
Opis oferty Naszym klientem jest firma rozwijająca swoje struktury sprzedażowe
Zakres obowiązków
  • inicjowanie kontaktów z klientami B2B z regionu DACH : e-mail i telefon z potencjalnymi klientami (dostarczane leady oraz zapytania)
  • koordynowanie działań sprzedażowych z partnerami, analiza potrzeb klientów
  • informowanie o produktach, przygotowywanie ofert
  • finalizacja sprzedaży
  • rejestracja swoich działań w systemie CRM
  • doświadczenie w sprzedaży min 2 lata do klienta B2B, mile widziane rozwiązania IT/marketingowe/techniczne
  • bardzo dobra znajomość j.niemieckiego (C1) oraz angielskiego (B2/C1)
  • entuzjazm, uśmiech, bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy na celach, proaktywność
Oferujemy
  • bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia:
    - podstawa 12 500 - 13 000  PLN brutto
    - dodatkowe, kwartalne premie - średnio ok 15 000 PLN brutto za realizację celów
  • pracę w większości zdalną, 1-2 razy w tyg wizyta w biurze w Krakowie
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w tworzących się strukturach
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 11 maja 2023