Ekspert ds. utrzymania relacji z klientem - język węgierski

Miejsce pracy Kraków;Katowice;
Wynagrodzenie bardzo atrakcyjne - otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja która przenosi swoje procesy do Polski
Zakres obowiązków
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami biznesowymi firmy
  • proponowanie istniejącym klientom nowych rozwiązań w zakresie optymalizacji usług
  • współpraca z działem marketingu firmy
  • realizowanie zakładanych celów
  • raportowanie swojej aktywności
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość języka węgierskiego (B2+/C1)
  • dobra znajomość języka angielskiego B2
  • minimum roczne doświadczenie w obszarze obsługi klienta / sprzedaży / budowania relacji
  • świetne umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • proaktywne nastawienie "w stronę klienta"
  • determinacji, chęci do nauki
Oferujemy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, w zależności od doświadczenia : otwartość na oczekiwania finansowe kandydata, w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkową premię roczną
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop/telefon/etc)
  • stabilną pracę w międzynarodowej organizacji osiągającej przychody ponad 100 mld dolarów /rocznie
  • charakter pracy : obecnie zdalnie, po pandemii częściowo w biurze
  • bogaty pakiet benefitów : karta multisport, punkty wymieniane na zakupy, opieka medyczna Luxmed wraz ze stomatologią
  • dodatkowy pakiet szkoleń online
  • realną możliwość awansu połączoną ze zwiększaniem wynagrodzenia
  • bardzo ciekawy, niemonotonny charakter pracy
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 13 stycznia 2022