Ekspert kampanii reklamowych w social mediach (Facebook & Instagram)

Miejsce pracy Rzeszów
Wynagrodzenie 7 000 - 9 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę; B2B
Region Rzeszów (podkarpackie); praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest firma z branży odzieżowej, współpracująca z czołowymi influencerami.
Zakres obowiązków
  •  Publikowanie reklam w naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Tik tok, Pinterest, z naciskiem na FB i IG)
  •  Przygotowywanie budżetu reklamowego z podziałem na narzędzia i kanały social media dla marki
  •  Stałe optymalizowanie trwających kampanii,
  •  Tworzenie kampanii reklamowych na każdym etapie lejka sprzedażowego,
  •  Tworzenie kampanii dynamicznych, z wykorzystaniem katalogów oraz ustawianie niestandardowych eventów w Pixelu Facebooka
  •  Tworzenie niestandardowej grupy odbiorców oraz raportów, które pozwolą Ci na zaproponowanie strategii na kolejne miesiące,
  •  Współpraca z zespołem marketingu
  •  Przygotowywanie raportów dotyczących Twojej pracy i rewelacyjnych wyników,
  •  Analizowanie grupy docelowej i identyfikowanie możliwości ekspansji i skalowania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata – absolutny warunek konieczny, podparty faktami i odpowiednią dokumentacją
  • Doskonała znajomość Menedżera Reklam & Instagram Ads – level master
  • Doskonale znajomość narzędzi, takich jak Google Analytics, Facebook Ads Manager, Google Tag Manager i innych, które wpłyną na efektywne wyniki
  •  Umiejętność dopasowania różnych grup docelowych do poszczególnych kampanii,
  •  Umiejętność ustawiania Facebook Pixel oraz tworzenia kampanii dynamicznych,
  •  Znajomość narzędzi analitycznych
  •  Samodzielność, zaangażowanie, decyzyjność, terminowość i sumienność
Oferujemy
  • Współpraca - Umowa o pracę 7000 brutto lub B2B 9000 netto + Vat,
  • Dla najlepszych możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wszystkie narzędzia pracy (telefon, laptop – możliwość dobrania sprzętu pod siebie)
  • Darmowy dostęp do Netflix i Spotify
  • Wyjazdy integracyjne
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 21 września 2021