Export Manager (e-papierosy)

Miejsce pracy Warszawa;Katowice;Kraków;Poznań;Gdańsk
Wynagrodzenie 15 000 - 20 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; zagranica
Opis oferty Naszym klientem jest czołowa firma zajmująca się produkcją e-papierosów oraz liquidów, poszerzająca swój dział sprzedaży o eksport.
Zakres obowiązków
  • identyfikacja kluczowych partnerów handlowych : sieci handlowe, dystrybutorzy, hurtownie, marki potrzebujące zaplecza OEM, firmy chcące wejść w private label i aktywna sprzedaż do nich
  • identyfikacja rynkowych potrzeb produktowych
  • budowanie, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z partnerami handlowymi (właściciele/zakupowcy/sprzedawcy/koordynatorzy sieci)
  • monitorowanie sprzedaży
  • zbieranie aktualnych danych rynkowych dotyczących działań konkurencji, produktów
  • raportowanie swojej pracy w systemie CRM
  • minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży w branży FMCG, najchętniej do zagranicznych sieci handlowych, najlepiej u producenta takich produktów jak : napoje gazowane, przekąski energetyczne, piwa kraftowe, alkohole, tytoń, e-papierosy, energetyki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, każdy inny język - na plus
  • umiejętność pracy na celach i weryfikowalne doświadczenie w tym obszarze poparte sukcesami
  • wysoka kultura osobista, duża samodzielność
  • prawo jazdy kat B
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 15 000 - 20 000 PLN brutto podstawy, oparte o B2B
  • dodatkowe, bardzo atrakcyjne prowizje od sprzedaży (rynek dopiero startuje)
  • samochód służbowy klasa średnia wyższa + karta paliwowa
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy premium
  • pracę w pełni zdalną z okresowym przyjazdem do centrali firmy (150km od W-wy)
  • bardzo dużą samodzielność w firmie notującej spektakularne wzrosty miesiąc do miesiąca
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 27 czerwca 2023