Export Manager - język niemiecki (branża budowlana)

Wynagrodzenie do ustalenia, otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; zagranica; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z największych Polskich firm produkcyjnych z branży budowlanej z przychodami pow. 1 miliarda PLN
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie i obsługa nowych klientów na powierzonym obszarze – region DACH (Niemcy / Austria / Szwajcaria) - głównie dystrybutorzy + sieci DYI
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami
  • szkolenie klientów: technicznie, handlowe
  • realizowanie planów sprzedaży, sporządzanie raportów
  • analiza rynku i monitorowanie konkurencji
  • uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego : C1
  • doświadczenie w sprzedaży do sieci dystrybucyjnej w jednej z kategorii : stolarka okienna, drzwi, dachy - wraz z aktywnymi kontaktami, min 2 lata
  • gotowość do podróży służbowych (min 1 x w miesiącu)
  • prawo jazdy kat B
  • samodzielność, proaktywne podejście
Oferujemy
  • bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia :
    - podstawa : otwartość na oczekiwania kandydata (możliwa forma B2B lub umowa o pracę)

       - prowizja : bez górnego limitu, od każdego sprzedanego produktu przez stworzoną sieć partnerów na

        podległym terenie : firma dopiero wchodzi na dany rynek - możliwość zbudowania swojej trwałej i bardzo

        profitowej pozycji w firmie

  • po okresie przeszkolenia w firmie możliwość pracy w całości zdalnej + wyjazdy do Niemiec
  • samochód służbowy klasy średniej wyższej (Passat/Superb)
  • niezbędne narzędzia pracy + pokrywanie kosztów związanych z przejazdami, zakwaterowaniem, hotelami
  • karta kredytowa służbowa na pokrywanie wydatków związanych z kosztami reprezentacyjnymi
  • bardzo dużą samodzielność i rozpoznawalną markę
Data ostatniej modyfikacji środa, 29 czerwca 2022