Export Manager (Mięso Mrożone)

Miejsce pracy Kraków;Warszawa
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Warszawa (mazowieckie); Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa firma z siedzibą we Francji, zajmująca się exportem mięsa mrożonego.
Zakres obowiązków
  • Współpraca z klientami na rynkach eksportowych (zakłady przetwórstwa mięsa/odbiorcy hurtowi) Europy
  • Pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie relacji biznesowych
  • Współpraca z innymi działami firmy: dział logistyki, dział księgowości
  • Ofertowanie i negocjowanie warunków handlowych,
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji
Poszukiwane kompetencje
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przez minimum 1 rok w branży mięsnej
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,
  • Komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność,
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : do uzgodnienia, otwartość na oczekiwania kandydata, w oparciu o B2B
  • wynagrodzenie prowizyjne od zysku
  • praca w Krakowie lub Warszawie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy : telefon / laptop
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 2 września 2021