Export Manager na rynek brytyjski (produkcja)

Miejsce pracy Szczecin; Stargard
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis oferty
Naszym klientem jest innowacyjna firma produkcyjna z branży okołobudowlanej
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie i kompleksowa obsługa klientów B2B (Wielka Brytania) - głównie firmy budowlane (generalni wykonawcy)
  • analiza ich potrzeb oraz przygotowywanie ofert
  • realizowanie planów sprzedaży
  • prowadzenie spotkań (online), wyjazdy do UK na około tydzień raz na dwa miesiące, poza tym - praca stacjonarna nie wymagająca wyjazdów
  • raportowanie swoich działań
  • doświadczenie w sprzedaży do klienta międzynarodowego co najmniej 3 lata, najlepiej w branży technicznej, produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1) - stały kontakt z klientami
  • sukcesy w finalizacji umów i aktywnej sprzedaży
  • komunikatywność, otwartość,
  • gotowość do pracy stacjonarnej w biurze w Stargardzie min 4 dni w tygodniu
Oferujemy
  • umowę B2B, stała podstawa - otwartość na oczekiwania
  • bardzo wysokie premie liczone od obrotu (średnia wartość kontraktu - kilka mln euro), realizując plany sprzedaży, zakładane wynagrodzenie roczne ok 300.000 - 400.000 PLN
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów : karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenia
  • stabilna praca w firmie mającej unikalny produkt na skalę europejską
Data ostatniej modyfikacji piątek, 24 listopada 2023