Export Manager ( niemechaniczne AGD )

Wynagrodzenie 10 000 - 14 000 + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); Kraków, Nowy Sącz (małopolskie); Gdańsk, Gdynia (pomorskie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma, dystrybuująca produkty niemechanicznego AGD na teren całego świata.
Zakres obowiązków
  • Kontakt z klientem na terenie całej Europy : dystrybutorzy i sieci handlowe
  • Nawiązywanie relacji i aktywna sprzedaż niemechanicznego AGD ( wszystkie przybory kuchenne )
  • Przygotowywanie ofert, negocjacje, finalizacja umów
  • Raportowanie bezpośrednio do szefa sprzedaży
  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku exportowym w branży niemechanicznego AGD ( sztućce, garnki, patelnie, noże )
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego : C1
  • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego : rosyjski / niemiecki
  • Aktywne kontakty wśród zakupowców w sieciach handlowych w Europie lub na wschodzie
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Europy
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 10 000 - 14 000 netto + VAT na B2B
  • Dodatkowe prowizje stanowiące procent od uzyskanej marży
  • Pracę w systemie home-office
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Dużą samodzielność jeśli chodzi o zakres zadań
  • Mocno zróżnicowaną pracę z możliwością podróżowania
Data ostatniej modyfikacji 19 sierpnia 2020