Export Manager - rynki Azjatyckie (FMCG)

Miejsce pracy Warszawa;Wrocław;Poznań;Rzeszów;Kraków;Gdańsk
Wynagrodzenie 12 000 + prowizje
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Rzeszów (podkarpackie); Gdańsk (pomorskie); Katowice (śląskie); Kielce (świętokrzyskie); Poznań (wielkopolskie); Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jeden z czołowych dystrybutorów napojów gazowanych oraz FMCG jednej z największych firm na świecie. Mamy przyjemność szukać dla niego kilka osób którzy obejmą dowodzenie w nowo tworzonych dywizjach obsługujących cały świat.
Zakres obowiązków
  • Współpraca z klientami na rynkach eksportowych (sieci handlowe/odbiorcy hurtowi)
  • Pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie relacji biznesowych
  • Współpraca z innymi działami firmy: dział logistyki, dział księgowości
  • Ofertowanie i negocjowanie warunków handlowych,
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji.
  • Bardzo dobra znajomość języka (do wyboru - szukamy kilku osób):
    - angielskiego (objęcie funkcji managera na Azję) lub
    - niemieckiego (objęcie funkcji managera na region DACH) lub
    - francuskiego (objęcie funkcji managera na Francję i Afrykę) lub
    - hiszpańskiego (objęcie funkcji managera na Amerykę Południową
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przez minimum 1 rok w branży FMCG
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,
  • Komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność,
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 12 000 PLN netto + VAT w oparciu o B2B
  • wynagrodzenie prowizyjne od zysku (średnio kilkadziesiąt tys. zł) / rocznie
  • pracę w 100% zdalną z dowolnego miejsca w Polsce lub stacjonarnie pod Warszawą (do wyboru)
  • samochód służbowy klasy premium : BMW serii 3 lub Mercedes CLA (również do użytku prywatnego)
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy : telefon / laptop
  • dla osób które są gotowe się przenieść : wynajęcie mieszkania służbowego (północna część Warszawy)
  • realne możliwości rozwoju - w późniejszym czasie wsparcie asystentki na dany rynek
  • bardzo rozpoznawalne marki na rynku
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 18 listopada 2021