Export Manager sieci handlowych Ukrainy (FMCG Napoje)

Miejsce pracy Warszawa;Kraków;Poznań;Wrocław;Katowice
Wynagrodzenie 18 000 - 22 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest duża firma dystrybucyjna, obecna na rynkach europejskich, rozwijająca swoją sprzedaż na Ukrainie.
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie do współpracy dużych sieci handlowych
  • rozwój sprzedaży na terenie Ukrainy
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie umów, warunków współpracy
  • ustalanie polityki cenowej
  • kompleksowa obsługa klienta zagranicznego
  • analiza podległych rynków, panujących trendów, asortymentu w branży napojów (gazowanych/soków/energetyków)
  • doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą w branży FMCG do sieci handlowych na terenie Ukrainy - warunek konieczny, minimum 3 lata, najlepiej z produktami typu napoje gazowane
  • zbudowane relacje z sieciami handlowymi, kupcami w poszczególnych sieciach
  • znajomość języka ukraińskiego jako ojczystego + komunikatywnie angielski (B2) lub polski (B2) do kontaktu z centralą w Polsce
  • mocno rozwinięte zdolności interpersonalne
  • przebojowa osobowość, rozwinięty zmysł handlowy
  • nastawienie na cel i efekt
  • gotowość do pracy zdalnej (system home office w Polsce)
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe 18 000 - 22 000 PLN, zależne od dotychczasowego doświadczenia i wielkości sprzedaży (udokumentowanej)
  • dodatkowe atrakcyjne prowizje od sprzedaży
  • w pełni zdalną pracę z terenu Polski, raz na 2-3 miesiące wizyta w centrali firmy
  • samochód służbowy
  • laptop, telefon, tablet
  • dużą samodzielność w firmie która już teraz sprzedaje na Ukrainie swoje produkty które dystrybuuje, a które są znane na całym świecie
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 15 czerwca 2023