Export Manager z j.angielskim (branża techniczna)

Miejsce pracy Katowice
Wynagrodzenie 7 500 - 8 500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma tworząca konstrukcje stalowe dla wielu branż.
Zakres obowiązków
  • wyszukiwanie i kontakt z potencjalnymi klientami zagranicznymi
  • ofertowanie i aktywna sprzedaż prowadzona w języku angielskim
  • prowadzenie pełnej obsługi klienta aż do pozyskania zlecenia i monitorowania jego realizacji
  • obsługa bieżących kontrahentów z tej części Europy
  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży w tym wyszukiwanie, kontakt i ofertowanie
  • biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • proaktywna osobowość, samodzielność
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane osoby z branży przemysłowej / budowlanej / produkcyjnej
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 7500 - 8500 PLN brutto na podstawie umowy o pracę
  • dodatkowe, bardzo atrakcyjne prowizje kwartalne liczone od sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet socjalny
  • realna możliwość rozwoju
Data ostatniej modyfikacji środa, 12 maja 2021