Export Manager z językiem arabskim (Bliski Wschód)

Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; zagranica; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z największych firm produkcyjnych w Polsce, poszerzająca swój dział eksportu o kraje Bliskiego Wschodu
Zakres obowiązków
  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami z Bliskiego Wschodu (głównie sieci dystrybucji, hurtownie) w branży budowlanej i około-budowlanej, sprzedawany będzie produkt wytwarzany w PL, cieszący się uznaniem na rynkach Europy.
  • realizowanie celu sprzedażowego
  • uczestnictwo w międzynarodowych targach, gotowość do podróży służbowych
  • raportowanie do Dyrektora Eksportu
  • bardzo dobra znajomość języka arabskiego + znajomość mentalności krajów Bliskiego Wschodu
  • dobra znajomość języka polskiego
  • doświadczenie w sprzedaży min 4 lata
  • samodzielność, pro-aktywne podejście
Oferujemy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (B2B)
  • dodatkowe prowizje za sprzedaż, możliwość generowania bardzo wysokich kwot
  • świetny produkt do sprzedaży na niezeksplorowanych rynkach
  • niezależna, samodzielna pozycja w dziale który się dopiero tworzy
  • samochód służbowy z kartą flota do prywatnej dyspozycji
  • karta kredytowa z limitem na wydatki służbowe
  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce (początkowo 1 miesiąc - Kraków lub Warszawa stacjonarnie pod kątem szkoleń)
  • praca w jednej z największych firm w Polsce o przychodach 1 miliarda
Data ostatniej modyfikacji piątek, 15 lipca 2022