Export Manager z językiem niemieckim (branża opakowań)

Miejsce pracy Poznań
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest spółka z branży opakowań
Zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych klientów : głównie produkcja : sektor kosmetyczny/farmaceutyczny/chemiczny
  • Realizacja sprzedaży budżetu rocznego
  • Współpraca z istniejącymi klientami firmy
  • Wizyty u klientów i budowanie relacji handlowych
  • Udział w targach i wystawach
  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi na podległym rynku
  • Opracowywanie i realizacja budżetu i sprzedaży
  • Współpraca z działem obsługi klienta

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży opakowań
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) oraz angielskiego (komunikatywnie)
  • Gotowość do podróży służbowych po zniesieniu ograniczeń w podróżowaniu
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania kandydata
  • dodatkowe premie roczne (krotność podstawy)
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód (VW Passat przez rok, potem możliwość wyboru modelu)
  • praca hybrydowa (w większości początkowo stacjonarnie, blisko zarządu firmy)
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 27 lipca 2021