Finance and Accounting Manager

Wynagrodzenie 18 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest globalna międzynarodowa organizacja.
Zakres obowiązków
  • zbudowanie zespołu GL (kilkanaście osób) poprzez tranzycję z biur lokalnych (Europa)
  • zapewnienie dokładnych i spójnych sprawozdań finansowych
  • składanie bilansów (AP/AR/GL)
  • nadzorowanie audytów zewnętrznych w tym przygotowywanie harmonogramów audytów i wniosków audytorów
  • doskonalenie procesów swojego działu (operacyjnych/finansowych/raportowania)
  • zapewnienie przestrzegania przepisów zgodnie z lokalnym prawem
  • raportowanie do managera
  • min 5 lat doświadczenia w rachunkowości i finansach na stanowiskach zarządzających
  • preferowany background audytorski
  • doświadczenie w przenoszeniu procesów z innych krajów
  • bardzo znajomość procesów z SSC : AP, AR, GL
  • wykształcenie : finanse i rachunkowość
  • doświadczenie w pracy z zasadami IFRS
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • orientacja na wewnętrznego klienta
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - 18 000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę
  • roczne premie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność w organizacji która jest światowym liderem w swojej branży
  • atrakcyjny pakiet relokacyjny dla osób spoza Szczecina
  • pakiet benefitów finansowanych przez pracodawcę: opieka medyczna / indywidualne ubezpieczenie
  • dofinansowanie do wczasów
  • miejsce parkingowe
Data ostatniej modyfikacji 3 września 2020