Financial Controlling Manager

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Poznań;Gdańsk;Wrocław;Katowice
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest rozwijające się centrum SSC/BPO.
Zakres obowiązków
  • konsolidacja danych, zarządzanie KPI wraz z liderami operacyjnymi/biznesowymi, oraz zarządzanie centrum usług wspólnych
  • tworzenie procesów dających wgląd w biznes poprzez raportowanie finansowe na poziomie kraju (Polska)
  • bieżąca ocena ryzyka i szans oraz podkreślanie ich skutków finansowych
  • umiejętność agregacji danych
  • tworzenie i interpretowanie szczegółowych przeglądów miesięcznych oraz sprawozdań z przedstawieniem sytuacji finansowej
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów mających wpływ na czynniki biznesowe
  • bliska współpraca z kontrolerami biznesowymi oraz z kierownictwem centrum usług wspólnych
  • minimum 5 lat doświadczenia w obszarze kontrolingu finansowego, najlepiej w dużych organizacjach SSC/BPO
  • bardzo dobre umiejętności Excela
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • umiejętności analityczne i przekładanie danych na kontekst biznesowy
  • umiejętności prezentacyjne
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe
Oferujemy
  • wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony - otwartość na oczekiwania
  • pracę w pełni zdalną
  • bogaty pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenia, multisport
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju w organizacji obecnej na całym świecie
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 3 stycznia 2023