GL Accountant

Miejsce pracy Szczecin
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo zachodniopomorskie
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z siedzibą w Szczecinie
Zakres obowiązków
  • obliczanie i księgowanie zapisów takich jak : rezerwy, rozliczenia międzyokresowe etc) w księdze głównej (GL)
  • przygotowywanie i przeprowadzanie zamknięcia okresów, w tym raportowania grupowego
  • uzgadnianie bilansów, księgowanie i raportowanie środków trwałych
  • współpraca z audytorami, zapewnienie uzgodnień między firmowych
Poszukiwane kompetencje
  • min 2 lata doświadczenia na stanowisku GL Accountant
  • bardzo mile widziane doświadczenie w strukturach SSC lub w organizacjach realizujących podobny proces
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • znajomość obsługi programów Excel, mile widziane programy księgowe
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia
  • pakiet benefitów w tym karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna premium
  • dodatek urlopowy
  • praca w systemie zdalnym na czas pandemii, potem model hybrydowy

Data ostatniej modyfikacji piątek, 15 stycznia 2021