GL Accountant z językiem hiszpańskim

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 6 000 - 7 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z siedzibą w Krakowie
Zakres obowiązków
  • Uzupełniania miesięcznych kont księgi głównej, uzgodnień bankowych
  • Udział w procesach zamykania księgi głównej
  • Księgowość aktywów
  • Raportowanie podatkowe
  • Zapewnienie wsparcia dla audytu
  • Wspieranie innych członków zespołu w codziennych procesach
  • Minimum 2 lata doświadczenia w rachunkowości / finansach na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (B2/C1) oraz angielskiego (C1)
  • Doświadczenie z systemami księgowymi
  • Mile widziana znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości finansowej (MSSF, GAAP)
  • Samodzielność, analityczność, dbałość o szczegóły
  • Gotowość na 4-8 tygodnie wyjazdu jednorazowego w związku z przeniesieniem procesów
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Dodatkowe roczne atrakcyjne premie
  • Świetna lokalizacja pracy w centrum Krakowa
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy
  • Dodatkowe benefity : ubezpieczenie na życie, opieka medyczna
  • Szkolenia i podnoszenie swoich kwalifikacji ( szkolenia zawodowe, językowe )
Data ostatniej modyfikacji 25 sierpnia 2020