Global PR & Marketing Strategy Director (Video Games)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest znana organizacja działająca w branży gier video.
Zakres obowiązków
  • budowanie strategii PR i marketingu firmy na poziomie globalnym
  • udział w określaniu wizji przyszłego rozwoju marki
  • zarządzanie zespołem marketingu i PR
  • nadzór nad budowaniem strategii w obszarach : grafika/video/digital/media cyfrowe
  • nadzór i kontrola budżetów marketingowych
  • prowadzenie badań rynkowych dotyczących potrzeb i oczekiwań rynku
  • dbanie o efektywność procesów w obszarze marketingu
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku : u wydawcy gier lub uznanego studia dev na stanowisku marketingowym/PR-owym, zarządzającym
  • udokumentowane sukcesy
  • bardzo dobra znajomość rynku gier video oraz usług związanych z grami
  • biegła znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • otwartość na propozycję wynagrodzenia podstawowego (z uwagi na wysokość, preferowaną formą jest B2B)
  • możliwy do ustalenia pakiet udziałów w firmie
  • pakiet relokacyjny
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 15 grudnia 2020