Główna Księgowa/Główny Księgowy

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 13 000 - 15 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma produkcyjna
Zakres obowiązków
  • samodzielne prowadzenia księgowości firmy oraz kilku zależnych mniejszych spółek, zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • sporządzanie analiz i raportów finansowych

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca i tworzenia rezerw

  • bieżąca obsługa procesów, kontrola poprawności zapisów

  • udział w procesie planowania i budżetowania oraz monitorowanie realizacji planów i budżetów

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)

  • wsparcie nadzoru nad płynnością firmy (w tym monitoring należności i zobowiązań)

  • monitoring zmian w przepisach prawnych

  •  optymalizacja procesów, doskonalenie zasad i narzędzi

Poszukiwane kompetencje
  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii

  • konieczne doświadczenie min. 5 letnie w prowadzeniu księgowości, mile widziane w firmie produkcyjnej

  •  biegła znajomość przepisów rachunkowości, podatkowych, KP itd.

  •  wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  •  bardzo dobra organizacja pracy

  •  znajomość programów księgowych, ERP, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

Oferujemy
  • współpracę na zasadzie B2B, wynagrodzenie 13 000 - 15 000 PLN netto + VAT
  • dużą samodzielność
  • niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 1 sierpnia 2022