Główny Inżynier Utrzymania Ruchu (Nowa Fabryka)

Miejsce pracy Bochnia;Brzesko;Kraków
Wynagrodzenie 10 000 - 12 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region małopolskie
Opis oferty Naszym klientem jest szwajcarska firma produkcyjna, działająca na całym świecie, planująca zwiększyć produkcję i otworzyć nową fabrykę w małopolsce w 2023 roku.
Zakres obowiązków

Faza 1 : inwestycyjna

  • przygotowanie infrastruktury w docelowej lokalizacji dla nowych maszyn i linii produkcyjnej
  • udział w planowaniu i przeprowadzeniu transferu produkcji + uruchomienie nowych maszyn

Faza 2: uruchomienie i nadzór:

  • Optymalizacja procesów prewencyjnego utrzymania ruchu
  • Koordynacja zespołu mechaników
  • Nadzór nad urządzeniami i infrastrukturą budynku przy udziale zewnętrznych firm
  • rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych
  • planowanie konserwacji, przeglądów i remontów maszyn i urządzeń;
  • współpraca z dostawcami w czasie uruchamiania i odbioru maszyn i urządzeń
  • inicjowanie usprawnień procesu produkcji, udział w realizacji projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych
  • planowanie zakupu części zamiennych
  • zarządzanie dokumentacją techniczną
  • szkolenie pracowników w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń
  • Wykształcenie techniczne (wyższe) – preferowane w kierunkach automatyka, budowa maszyn
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • języka angielski w stopniu komunikatywnym B2
  • samodzielność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolność podejmowania decyzji,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe : 10 000 - 12 000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej organizacji istniejącej blisko sto lat :) na rynku światowym
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy do rozważenia jeśli będzie potrzebny
  • spory pakiet benefitów : opieka medyczna, pakiet sportowy, fundusz socjalny
  • bezpośrednie raportowanie do General Managera w PL
  • możliwość rozwoju
Data ostatniej modyfikacji piątek, 2 września 2022