Główny specjalista ds. pozyskiwania gruntów

Miejsce pracy Kraków;Katowice
Wynagrodzenie 9 000 - 11 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jeden z developerów spoza regionu, który wchodzi na rynek.
Zakres obowiązków
  • samodzielne wyszukiwanie terenów pod inwestycje (mieszkaniowe, wielorodzinne)
  • kontakt z lokalnymi urzędami i dostawcami mediów w celu uzyskania decyzji administracyjnych, warunków technicznych i uzgodnień niezbędnych do realizacji inwestycji
  • analiza nieruchomości gruntowych : planów miejscowych, mediów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata u jednego z developerów
  • dobra znajomość rynku nieruchomości, wymogów formalno-prawnych związanych z zakupem nieruchomości/gruntu
  • proaktywność, samodzielność
  • prawo jazdy
Oferujemy
  • współpracę na podstawie B2B, podstawa 9 000 - 11 000 PLN netto + VAT
  • dodatkowe premie za skuteczność realizowanych projektów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielne stanowisko
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 27 kwietnia 2021