Grafik

Wynagrodzenie 3 000 - 5 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Województwo Częstochowa (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z czołowych firm dystrybuująca towar do sieci handlowych.
Zakres obowiązków
  • projektowanie graficzne materiałów reklamowych pod kampanie marketingowe
  • przygotowywanie projektów graficznych pod materiały do druku
  • projektowanie bannerów graficznych
  • tworzenie treści w social media (posty/grafiki)
  • kontakt i współpraca z zewnętrznymi dostawcami
Poszukiwane kompetencje
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • portfolio dotychczasowych zrealizowanych prac
  • doświadczenie w pracy z narzędziami typu Photoshop, Illustrator, etc
  • umiejętność tworzenia treści graficznych pod konkretny cel
  • cierpliwość, dbanie o szczegóły, zmysł artystyczny
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • bardzo dobre warunki pracy w rodzinnej atmosferze
  • różnorodne i ciekawe projekty
  • miejsce parkingowe
Data ostatniej modyfikacji środa, 30 września 2020