Grafik (e-commerce)

Miejsce pracy Rzeszów
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Rzeszów (podkarpackie)
Opis oferty Naszym klientem jest znana spółka działająca w branży e-commerce
Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie grafik reklamowych, produktowych, sprzedażowych, promocyjnych
  • Tworzenie bannerów na stronę internetową
  • Projektowanie layoutów stron internetowych, aplikacji (i innych materiałów reklamowych)
  • Makietowanie stron www przy współpracy z osobą z zespołu
  • Projektowanie materiałów do druku (folderów, ulotek, itp.)
  • Projektowanie kreacji graficznych związanych z kampaniami online
  • Projektowanie grafik dla kanałów social media
  • Montaż krótkich filmów produktowych i relacyjnych
Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenia pracy na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
  • Bardzo dobrej znajomości i obsługi pakietu graficznego Adobe (Photoshop, Illustrator itp.),
  • Znajomości trendów grafiki internetowej i reklamowej,
  • Znajomości różnych rodzajów contentu na Facebooku, sposobu działania ekosystemu Facebook,
  • Umiejętność projektowania kampanii na platformach: Facebook Ads, Google Ads,
  • Znajomości makietowania i projektowania stron internetowych
  • Dyspozycyjności
  • Precyzji, dbałości o szczegóły,
  • Kreatywności, wyobraźni i ogromnego wyczucia estetyki,
  • Samodzielności, zaangażowania, terminowości, sumienności i cierpliwości,
  • Udokumentowanego doświadczenia, popartego portfolio
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Udział w wybranym szkoleniu raz w roku,
  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Realny wpływ na dalszy rozwój firmy,
  • Darmowy dostęp do Netflix i Spotify,
  • Wyjazdy integracyjne raz w roku,
  • Kawę w biurze bez limitu
  • Możliwość przyjścia do pracy z pupilem,
  • Świetny dojazd do firmy, unikając zakorkowanego centrum miasta,
  • Możliwość wyboru konkretnego sprzętu, który będzie Ci potrzebny w pracy
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 1 lutego 2021