Grafik kreatywny (opakowania do FMCG)

Miejsce pracy Kraków; Warszawa
Wynagrodzenie 10 000 - 14 000 PLN netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkcyjna działająca w branży FMCG
Zakres obowiązków
  • tworzenie różnorodnych materiałów graficznych zgodnych z potrzebami marki, tj. opakowań, reklam, banerów, plakatów, katalogów, etykiet, materiałów POS, newsletterów
  • końcową obróbkę zdjęć do publikacji w mediach
  • kreatywne wsparcie działu marketingu w tworzeniu nowych kampanii oraz identyfikacji wizualnych produktów
  • przygotowywanie grafik i visual content pod różne projekty, spójnych ze strategią wizualną
  • nadzór procesu drukowania, produkcji, kontrolowania jakości
  • doświadczenie na stanowisku grafika kreatywnego, najchętniej współpracującego z firmą z branży FMCG - min 4 lata
  • umiejętność tworzenia opakowań
  • znajomość programu do wizualizacji 3D (Blender)
  • znajomość popularnych programów graficznych (Adobe, Corel), wiedza z zakresu DTP
  • dobre wyczucie estetyki, głowa pełna niestandardowych pomysłów
  • samodzielność, elastyczność, zorientowanie na cel
  • ciekawe portfolio do wglądu
  • gotowość do pracy na pełen etat
Oferujemy
  • wynagrodzenie na podstawie umowy B2B, w zależności od doświadczenia, 10 000 - 14 000 PLN netto + VAT
  • niezbędne narzędzia pracy : programy graficzne, komputer
  • dużą samodzielność
  • pracę w firmie która w krótkim czasie stała się liderem rynku w swojej kategorii
  • zdalny charakter pracy z incydentalnymi przyjazdami do centrali (100km od W-wy na południe)
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 17 października 2023