Grafik (wizualizacje produktowe)

Miejsce pracy Kielce
Wynagrodzenie 5 000 - 7 000 PLN / mies
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Województwo Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma produkcyjna
Zakres obowiązków
  • przygotowywanie wizualiacji produktowych (z pogranicza produktów FMCG)
  • przygotowywanie grafik reklamowych, produktowych, sprzedażowych, promocyjnych
  • tworzenie bannerów na stronę internetową, grafik pod social-media
  • projektowanie materiałów do druku : folderów, ulotek
  • inne prace w zakresie tworzenia atrakcyjnych grafik wspomagających sprzedaż
  • minimum 3 lata doświadczenia jako grafik w zakresie wizualizacji produktów, najchętniej z branży FMCG (np. napoje/alkohol/) ze stworzonym portfolio
  • bardzo dobrej znajomości programów graficznych
  • znajomości trendów grafiki internetowej i reklamowej
  • kreatywności, precyzji, dbałości o szczegóły
  • zaangażowania, samodzielności
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia : 5 000 - 7 000 PLN netto (B2B) + VAT
  • praca ma charakter hybrydowy (min 3 dni w biurze / 2 dni możliwe zdalne) -  firma oferuje niezbędne narzędzia do pracy i komfortowych warunki w biurze
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w branży która bardzo dynamicznie się rozwija
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 4 marca 2021