Head of HR with German (new SSC)

Miejsce pracy Poznań
Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja budująca nowe centrum SSC.
Zakres obowiązków

w zakresie operacji i zarządzania - kierowanie regionalnym SSC, a także :

  • opracowywanie, potwierdzanie i aktualizacja umów o odpowiednim poziomie usług SLA
  • ustanawianie i monitorowanie celów wydajnościowych dla usług wspólnych, przekazywanie ich do odpowiednich zespołów i działów w ramach procesu dla SSC
  • monitorowanie i dostarczanie regionalnego HR w obrębie SSC, zgodnie z globalną strategią HR i globalnymi standardami, oraz politykami uzgodnionymi SLA / OLA
  • zarządzanie relacjami z kluczowymi interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi regionalnego centrum usług wspólnych
  • odpowiedzialność za obsługę i zarządzania jakością
  • wspieranie liderów zespołów HR definiujących ich roczny plan HR i cele
  • wdrażanie innowacji i podejmowanie odpowiednich działań w zakresie ewentualnych problemów

w zakresie HR i kadr:

  • koordynacja procesów rekrutacji, selekcji i wdrażania regionalnych managerów oraz pracowników SSC, bazując na odpowiednim zapotrzebowaniu biznesu
  • minimum 4 lata doświadczenia w zakresie zarządzania HR w strukturze SSC
  • doświadczenie w projektowaniu procesów HR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
  • doświadczenie w pracy w zespołach międzykulturowych w obszarze EMEA
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami z obszaru HR
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, analityczne, przywódcze
  • proaktywna postawa, gotowość do podróży służbowych po pandemii
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania, w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy w połączeniu z trybem stacjonarnym / home office
  • niezbędny pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju w nowo powstającym centrum SSC globalnej organizacji
Data ostatniej modyfikacji piątek, 5 lutego 2021