Head of Risk Operation Center (SSC)

Miejsce pracy Kraków;Wrocław;Warszawa;Katowice
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z międzynarodowych korporacji.
Zakres obowiązków
  • zarządzanie zespołem (całościowo ok 200 osób, pięciu Managerów)
  • motywowanie, udział w rekrutacji Team Liderów, specjalistów
  • aktywny udział w przygotowywaniu i opiniowaniu wewnętrznych regulacji związanych z zarządzaniem ryzykiem, łącznie z aktualizacją procedur
  • nadzór nad przeprowadzaniem kontroli wstępnych w celu zdiagnozowania potencjalnych ograniczeń
  • identyfikacja struktur własnościowych i weryfikacja wszelkich negatywnych ustaleń dotyczycących niezgodności z polityką AML/RISK/DTTL
  • sprawdzanie sankcji związanych z klientami (UE/USA)
  • weryfikacja ograniczeń klientów, ocena ryzyk, zleceń
  • praca bezpośrednio z Headem całego centrum SSC
  • doświadczenie na stanowisku Managera / Senior Managera minimum 7 lat w obszarze ryzyka
  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem pow. 100 osób łącznie
  • praktyczna wiedza procesów zarządzania ryzykiem
  • umiejętność opracowywania kluczowych wskaźników ryzyka i ich monitorowanie
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów dla zarządu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1
  • umiejętność analitycznego myślenia + bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność i duże poczucie odpowiedzialności
  • mile widziane osoby z tkzw Big4 lub firm audytorskich/banków/funduszy
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata w oparciu o umowę o pracę
  • ekwiwalent finansowy na najem samochodu służbowego + karta paliwowa
  • prestiżowe stanowisko w ramach międzynarodowej struktury firmy
  • pakiet korporacyjnych benefitów
  • sporo ciekawych wyzwań
Data ostatniej modyfikacji piątek, 16 czerwca 2023