HR Advisor - UK (payroll staff)

Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z największych, 30 światowych firm, osiągająca przychody prawie ćwierć biliona dolarów rocznie.
Zakres obowiązków
  • udzielanie odpowiedzi i rozwiązywanie zapytań związanych z HR (kadry/sprawy pracownicze/urlopy) od kierowników liniowych z Wielkiej Brytanii
  • wspieranie pracowników w bardziej skomplikowanych sprawach kadrowych
  • koordynacja i wsparcie w zmianach managerów na większą skalę (np. przeprowadzka biura)
  • współpraca z kierownikami liniowymi w bardziej złożonych kwestiach - np. coaching w zakresie strategii/zasobów czy efektywności zespołu
  • dostarczanie praktycznej wiedzy związaną z polityką HR oraz zaspokajanie potrzeb pracowników w tym zakresie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie wsparcia HR (pozarekrutacyjnego) min 2 lata
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego - poziom C1
  • zrozumienie w jaki sposób HR może przyczynić się do rozwoju biznesu
  • umiejętności związane z rozwiązywaniem problemów, diagnozowaniem potrzeb, proaktywnego wprowadzania zmian i doradztwa
  • umiejętność w zakresie analizy informacji w obszarze HR
  • proaktywne działanie w zakresie wprowadzanych zmian z interesariuszami je zlecającymi
  • pozytywne nastawienie
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania
  • hybrydowy model pracy (2-3 dni biuro) w komfortowo urządzonych wnętrzach z dogodnym dojazdem
  • pakiet benefitów - bardzo obszerny : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, miejsca parkingowe, prezenty świąteczne, etc
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkowe budżety na specjalistyczne szkolenia z zakresu HR
  • bardzo duże możliwości rozwoju w jednej z największych firm świata
Data ostatniej modyfikacji środa, 3 sierpnia 2022