HR Advisor with Dutch

Miejsce pracy Kraków, Katowice
Wynagrodzenie 7 500 - 8 500
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie); Katowice, Gliwice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja.
Zakres obowiązków
  • realizowanie procesów HR dla klientów
  • zarządzanie zapytaniami oraz sprawami dot. procesów HR
  • współpraca z HR Business Partnerami
  • usprawnianie i ulepszanie procesów HR
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość j. holenderskiego (C1)
  • dobra znajomość j. angielskiego (min B1)
  • ukończone studia -najlepiej na kierunku związanym z HR lub zarządzeniem zasobami ludzkimi
  • 0,5-2 lata doświadczenia na podobnym stanoisku
  • proaktywność, motywacja, komunikatywność
  • znajomość pakiet MS Office
Oferujemy
  • umowę o pracę, wynagrodzenie 7 500 - 8 500 PLN, w zależności od doświadczeni
  • dodatkowa premia roczna : średnio w wysokości jednego dodatkowego wynagrodzenia
  • na czas pandemii - pracę zdalną, po niej : tryb hybrydowy
  • pakiet kafeteryjny : karta Multisport, punkty wymieniane na bony na zakupy
  • opieka medyczna Luxmed z podstawową opieką stomatologa
  • dla osób pracujących z biura : dofinansowanie posiłków
  • dodatkowe szkolenia w tym portal do szkoleń online
  • realną możliwość awansu połączoną ze zwiększaniem wynagrodzenia
  • bardzo ciekawy, niemonotonny charakter pracy
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 25 listopada 2021