HR Coordinator (remote)

Miejsce pracy Wrocław;Rzeszów;Gdańsk;Kraków;Warszawa
Wynagrodzenie 5500 - 6500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Rzeszów (podkarpackie); Gdańsk (pomorskie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma IT, realizująca projekty głównie dla klientów zagranicznych, zatrudniająca kilkaset osób.
Zakres obowiązków
  • bieżąca współpraca z obszarem delivery oraz managerami
  • odpowiedzialność za terminową realizację procesu współpracy z firmami zewnętrznymi dostarczających specjalistów IT (kontraktorzy - około 10 firm) w tym min : umawianie spotkań, obsługa komunikacji, przesyłania zapotrzebowania, aktualizacja JIRA, przekazywanie feedbacku kandydatom
  • dostosowywanie dokumentów nadesłanych przez dostawców do standardu firmy
  • obsługa zamówień , faktur
  • nadzór nad procesem onboardingu kontraktorów zewnętrznych
  • w późniejszym czasie : objęcie odpowiedzialnośći za negocjowanie umów z dostawcami.
  • doświadczenie w koordynowaniu procesów rekrutacyjnych (najlepiej po stronie firmy dostarczającej kandydatów z obszaru IT, działającej jako outsourcing) min 2 lata
  • umiejętność priorytetyzacji zadań, bardzo dobra organizacja czasu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • proaktywne podejście, kreatywność, bardzo dobre umiejętności interpersonalne
Oferujemy
  • umowa o pracę, podstawa : 5500-6500 PLN brutto
  • pracę w 100proc zdalną, w normalnych godzinach, raz na jakiś czas możliwość pracy w biurze/przyjazdu do centrali firmy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop/telefon)
  • możliwość realnego rozwoju
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 8 marca 2021