HR Services Delivery Specialist with Italian

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie do ustalenia, otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest korporacja przenosząca procesy HR do Polski
Zakres obowiązków
  • udzielanie odpowiedzi w j. włoskim na ogólne pytania dotyczące HR od pracowników firmy : np kwestii urlopowych, ubezpieczeń, plus wsparcie dla managerów w tych tematach
  • administrowanie: umowami o pracę, przetwarzanie danych kadrowych, uzupełnianie informacji w systemach HR
  • przygotowywanie raportów, analiz
  • realizowanie planów szkoleniowych, monitorowanie prawa pracy i dostosowywanie w razie potrzeby pod politykę firmy
  • minimum 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze wsparciem procesów HR
  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego + angielski (B2)
  • umiejętności komunikacyjne, ugruntowana wiedza w zakresie HR
  • dobre zarządzanie swoim czasem
  • mile widziane doświadczenie w tranzycjach + znajomość systemu ServiceNow
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata/-tki
  • umowę o pracę, praca w systemie 3 dni z domu 2 dni z biura
  • premie roczne
  • regularne coroczne podwyżki
  • bonusy świąteczne
  • dodatki finansowe do wakacji
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • bogaty pakiet benefitów : karta multisport, ubezpieczenie medyczne
  • możliwość realnego rozwoju w firmie o przychodach powyżej 2 mld PLN
Data ostatniej modyfikacji piątek, 28 czerwca 2024