Internal IT Audit Manager

Miejsce pracy Warszawa;Kraków;Wrocław;Poznań;Rzeszów;Gdańsk;Katowice
Wynagrodzenie 20 000 - 25 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Rzeszów (podkarpackie); Gdańsk (pomorskie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest globalna korporacja.
Zakres obowiązków

Internal IT Audit Manager będzie odpowiedzialny za planowanie, przeprowadzanie i raportowanie poszczególnych audytów zgodnie z planem audytu wewnętrznego.
W razie potrzeby będzie uczestniczył w dochodzeniach ad-hoc pod kierownictwem Szefa Audytu Wewnętrznego Grupy.

  • ustalenie planu audytowego na cały rok z jego późniejszą egzekucją (od roku 2022) w 2021 to głównie rewizja i egzekucja
  • planowanie swojej pracy z min. 3 miesięcznym wyprzedzeniem
  • terminowe wykonywanie wewnętrznych audytów IT
  • monitorowanie zagrożeń związanych z audytowanymi obszarami
  • zrozumienie krytycznych zagadnień biznesowych i finansowych
  • tworzenie wysokiej jakości raportów z audytów wewnętrznych
  • współpraca z szefem audytu wewnętrznego
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisko audytu wewnętrznego IT
  • doświadczenie w zakresie ogólnych kontroli IT, zarządzania projektami, przeglądów po i przed wdrożeniu
  • duża świadomość zagadnień związanych z IT takich jak : cyberbezpieczeństwo, sieci, bazy danych
  • język angielski poziom C1, codzienny kontakt z osobami w firmie na całym świecie
  • doświadczenie w raportowaniu i pracy z zarządzaniem finansami operacyjnymi
  • umiejętności zarządzania relacjami, zdolność wpływania na interesariuszy w celu uzyskania konsensusu
  • bardzo dobre umiejętności zarządzania projektami i ustalania priorytetów
  • umiejętność stosowania standardów IIA
  • bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 20 000 - 25 000 PLN brutto / mies. w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w 100proc zdalną - z czasowym przyjazdem do centrali firmy do Krakowa (2-3dni/w miesiącu) w momencie wizyty Szefa Audytu Globalnego w celu omówienia priorytetów działań
  • po pandemii COVID - gotowość do podróży służbowych w wymiarze 20% - USA, Chiny, Indie, Niemcy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bogaty pakiet benefitów korporacyjnych
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 10 czerwca 2021