International Commodity Trader

Miejsce pracy Warszawa; zdalnie
Wynagrodzenie 10 000 - 12 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Warszawa (mazowieckie); praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma brokerska, działająca w handlu międzynarodowym, specjalizująca się w półproduktach rolno-spożywczych
Zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych firmy,
  • Zdobywanie zamówień towarowych oraz zabezpieczenie rynków zbytu,
  • Nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych,
  • Współpraca z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w handlu międzynarodowym. Preferowane doświadczenie w pracy w handlu półproduktami rolno-spożywczymi (commodities)
  • Dobra znajomość języków obcych, bardzo dobry język angielski, mile widziane
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dynamiczność i konsekwentność w działaniu,
  • Orientacja na efekty i sprawność działania,
  • Silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie,
  • Dyspozycyjność i komunikatywność,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość Microsoft Office.

Oferujemy
  • Umowę o pracę / B2B z atrakcyjną podstawą
  • Dodatkowe wysokie prowizje
  • Otwartość na dodatkowe oczekiwania (samochód / etc)
  • Udział w krajowych i zagranicznych targach towarowych
  • Bogaty pakiet socjalny

Data ostatniej modyfikacji wtorek, 21 września 2021