International Key Account Manager (branża kosmetyczna)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 7 000 - 10 000 netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjna organizacja pochodząca z Kanady.
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych
  • utrzymanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami
  • monitorowanie produktów konkurencyjnych
  • przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienny kontakt z klientem zagranicznym
  • min 3 lata doświadczenia w sprzedaży w branży kosmetycznej lub nutraceutycznej, gdzie produktem był jeden ze składników sprzedawany bezpośrednio do producenta
  • orientacja na cel, doskonała organizacja pracy
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • dodatkowe atrakcyjne prowizje za realizację planu
  • niezbędne narzędzia pracy i dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji 25 sierpnia 2020