Inżynier Produktu (materiały budowlane)

Miejsce pracy Warszawa; Wołomin
Wynagrodzenie 8 000 - 9 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkująca materiały termoizolacyjne
Zakres obowiązków
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji produktu (badania, karty techniczne, aprobaty)
  • Wprowadzanie innowacji i nowych rozwiązań
  • Wprowadzanie nowych produktów w odpowiedzi na oczekiwania rynku
  • Planowanie budżetu produktowego dla poszczególnych podgrup
  • Monitorowanie poziomu sprzedaży i zapasów magazynowych
  • Szkolenia dla wykonawców
  • Tworzenie materiałów informacyjnych i reklamowych (przy współpracy z agencjami reklamowymi)
  • Doświadczenie w firmie produkującej materiały budowlane co najmniej 2 lata
  • Wykształcenie techniczne
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji
  • Mile widziana wiedza dotycząca materiałów termoizolacyjnych

Oferujemy
  • Umowa o pracę: podstawa 8 000 - 9 000zł brutto
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym laptop, telefon, samochód
  • Możliwość rozwoju zawodowego w tym szkolenia, kursy, konferencje
  • Bardzo dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji piątek, 26 listopada 2021