Inżynier Projektu (PDM/FEM/DFMA)

Miejsce pracy Bielsko-Biała
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region śląskie
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa firma z Danii, rozwijająca swoje biuro projektowe
Zakres obowiązków
  • projektowanie wtyczek do produkcji form (projektowanie konstrukcyjne)
  • obliczenia FEM dla form i wtyczek
  • dokonywanie oceny ryzyka z naciskiem na DFEMA
  • sporządzanie pakietu dokumentacji - również z perspektywy klienta
  • optymalizacja projektu pod względem czasu i kosztów, sporządzanie zestawień materiałowych BOM
  • opracowywanie nowych produktów dla biznesu usługowego, od pomysłu do walidacji
Poszukiwane kompetencje
  • dobre umiejętności : SolidWorks PDM
  • znajomość FEM - modelowanie elementów skończonych
  • praktyczne doświadczenie z DFMEA lub podobnymi ocenami ryzyka
  • doświadczenie z normami ISO/EN : 14122, 12100, 1030, 13920, 5817
  • podstawowe zrozumienie LEAN
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w branży automotive jeśli chodzi o produkcję lub projektowanie
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • bardzo dużą samodzielność z możliwościami rozwoju - stanowisko jest nowe w strukturze
  • pracę w komfortowo urządzonym biurze
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w miedzynarodowej organizacji (firma z Danii)
Data ostatniej modyfikacji środa, 11 maja 2022