Irish Payroll Senior Specialist (Remote)

Miejsce pracy Kraków;Wrocław;Katowice;Warszawa
Wynagrodzenie 7500 - 7900 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja.
Zakres obowiązków
  • realizowanie codziennych procesów i żądań płacowych
  • ulepszanie i rozwijanie procesu, aktualizacja informacji o płacach
  • dzielenie się specjalistyczną wiedzą na temat procesów i procedur istotnych dla obszaru płacowego
  • minimum dwa lata doświadczenia w irlandzkich listach płac na samodzielnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemów i narzędzi specyficznych dla procesu
  • mocnym atutem będzie doświadczenie end2end w obszarze płac
  • dobra znajomość MS Office, w tym MS Excel
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe : 7 500 - 7 900 PLN brutto
  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia
  • praca w 100% zdalna
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów
  • pakiet szkoleń
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 4 maja 2021