IT Security Specialist

Miejsce pracy Kraków;Katowice;Gliwice
Wynagrodzenie 15 000 - 17 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie); Katowice, Gliwice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest globalna, międzynarodowa organizacja zatrudniająca ponad 10 000 osób na całym świecie.
Zakres obowiązków
  • administrowanie kluczowymi systemami bezpieczeństwa takimi jak : zapory sieciowe, filtry sieciowe / poczty e-mail, systemy ochrony przed malware/ransomware, systemami wykrywania włamań
  • współpraca z zespołem ds. bezpieczeństwa IT w celu poprawy bezpieczeństwa informacji
  • weryfikowanie projektów w organizacji pod kątem wymogów bezpieczeństwa
  • monitorowanie środków i zagrożeń bezpieczeństwa z zapewnieniem ich skuteczności operacyjnej
  • wsparcie dochodzeń powypadkowych poprzez analizę danych o zdarzeniach, wspieranie zespołu reagowania na incydenty w zakresie przygotowania raportów
  • wykonywanie testów bezpieczeństwa
  • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku : mile widziany sektor bankowy / produkcyjny / firmy zewnętrzne działające w branży cyberbezpieczeństwa
  • znajomość języka angielskiego poziom B2+/C1
  • bardzo dobre umiejętności techniczne
  • posiadanie odpowiednych certyfikatów bezpieczeństwa
  • preferowane doświadczenie w obszarze systemów :
    - MS Exchange, Antywirusy, Firewalle, Filtry IDS/IPS
  • umiejętność samodzielnej pracy, na wielu projektach jednocześnie
  • bardzo dobra dbałość o szczegóły, komunikatywność
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę : 15 000 - 17 000 PLN brutto
  • pakiet benefitów : karta sportowa, ubezpieczenie, karta lunchowa, opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji
  • na czas pandemii pracę zdalną, potem : ok 60% to praca w biurze : do wyboru dwie lokalizacje :  w Krakowie lub na Śląsku
  • możliwość rozwoju w zakresie security
Data ostatniej modyfikacji środa, 9 grudnia 2020