Junior Analityk Finansowy

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma konsultingowa realizująca projekty doradcze z zakresu optymalizacji finansów.
Zakres obowiązków
  • sporządzanie różnego rodzaju zestawień, analiz finansowych na podstawie dostarczonych danych przez klientów (najczęściej dane z systemów księgowych)
  • przygotowywanie raportów dla klientów
  • przygotowywanie wniosków kredytowych do banków, dla klientów pod konkretne finansowanie
  • wprowadzanie zleceń płatniczych do systemów bankowych
Poszukiwane kompetencje
  • wykształcenie wyższe - kierunki ekonomiczne
  • mile widziane doświadczenie (1 rok) na podobnym stanowisku lub odbyte praktyki/staże
  • komunikatywność, samodzielność
  • dobra znajomość MS Office
  • chęć realnego rozwoju w zakresie samodzielnych działań z klientami zewnętrznymi w zakresie analiz
Oferujemy
  • w początkowym etapie - praca na pół etatu z możliwością rozszerzenia na cały w okresie 6-12 miesięcy
  • otwartość na oczekiwania finansowe
  • pracę w pełni zdalną - z wizytami w biurze w Krakowie 3-4 razy w miesiącu celem ustalenia priorytetów działań
  • ciekawy wyzwania z różnorodnymi klientami
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia - i połączenia tego np. z ostatnim rokiem studiów
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 27 września 2022