Junior Business Development Manager

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 4500 - 5500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest europejski lider w zakresie outsourcingu usług HR.
Główne zadania :
  •  Tworzenie nowych możliwości współpracy poprzez aktywne poszukiwanie nowych klientów
  •  Rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami
  •  Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie cennych relacji z potencjalnymi klientami i konsultantami
  •  Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  •  Ścisła współpraca z rekrutacją i marketingiem w celu osiągnięcia wspólnych celów biznesowych

Wymagania :
  • Ukończone studia (preferowane magisterskie) w dziedzinie ekonomii, inżynierii, zarządzania, HR lub dziedzin pokrewnych
  • Zdolność rozumienia potrzeb i problemów klientów oraz proponowania rozwiązań
  • Pozytywna osobowość, umiejętność budowania relacji z klientami i zespołem konsultantów
  • Myślenie i postawa przedsiębiorcza
  • Silne umiejętności organizacyjne i zarządzanie czasem
  • Płynna, bezproblemowa komunikacja w języku angielskim
Oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe (4500 - 5500 PLN) + premie
  • Umowa na pełny etat z pakietem świadczeń (Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Długotrwała i stabilna współpraca oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w środowisku międzynarodowym
  • Ciekawe wydarzenia integracyjne
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 24 sierpnia 2020