Junior Business Development Specialist

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;
Wynagrodzenie 6 000
Rodzaj zatrudnienia B2B/UoP
Region Warszawa (mazowieckie); Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest globalny startup działający w branży HR.
Zakres obowiązków
  • identyfikowanie potencjalnych, docelowych klientów w kanałach online
  • wstępne rozmowy dotyczące możliwości biznesowych, umawianie video-spotkań
  • ścisła współpraca z osobami finalizującymi sprzedaż
  • raportowanie swojej aktywności
  • ok. roczne doświadczenie na stanowisko pre-sales, business development specialist lub podobnym
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego : C1
  • świetnych umiejętności interpersonalnych, łatwości nawiązywania kontaktów
  • motywacji do nauki - szczególnie w obszarze rozwiązań HR ułatwiających pracę firmom
  • proaktywności, motywacji, poczucia humoru

Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe: 6 000 PLN
  • dodatkowe prowizje co miesiąc : do kwoty 3 000 PLN
  • praca hybrydowa w jednym z biur (Kraków/Warszawa), standardowe godziny pracy
  • niezbędne narzędzia pracy : telefon / laptop
  • możliwość realnego rozwoju
Data ostatniej modyfikacji piątek, 24 września 2021