Junior HR Asisstant with Spanish

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 7 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa zlecenie
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest korporacja wchodząca do Polski

Zakres obowiązków

Szukamy osób które znając język hiszpański będą chciały rozpocząć swoją przygodę w dziale HR.
Na tym stanowisku będziesz miał kontakt z pracownikami i nauczysz się procesów HR związanych z administracją, przygotowywaniem dokumentów, odpowiedziami na pytania o urlopy, zwolnienia, etc.

Poszukiwane kompetencje

na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia a jedynie:

  • bardzo dobrej znajomości języka hiszpańskiego (C1) oraz angielskiego (B2)
  • dostępności : około 30h w tygodniu lub 40h dla osoby na pełen etat
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe, zakładając pełen etat : 7 000 PLN brutto na start
  • umowę zlecenie na początek
  • bonusy świąteczne
  • dodatki finansowe do wakacji
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • bogaty pakiet benefitów : karta multisport, ubezpieczenie medyczne
  • możliwość realnego rozwoju w firmie o przychodach powyżej 2 mld PLN
Data ostatniej modyfikacji piątek, 28 czerwca 2024