Junior Marketing Researcher with English

Miejsce pracy Wrocław
Wynagrodzenie 3500 - 4000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Wrocław (dolnośląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca na rynku polskim jak i zagranicznym
Zakres obowiązków
  • Śledzenie bieżących trendów branżowych
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Wstępna synteza danych i tworzenie raportów
  • Budowa bazy wiedzy, do wykorzystania przez marketerów w trakcie planowania kampanii
  • Wsparcie z zakresie tworzenia kalendarza publikacji Social Media
Poszukiwane kompetencje
  • Jesteś osobą dokładną i ciekawą świata
  • Sprawnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom B2)
  • Lubisz proaktywnie szukać informacji
  • Masz analityczne podejście i potrafisz wyciągać wnioski z danych
  • Praca z ludźmi to dla Ciebie przyjemność – nie będziesz się bać pójść, dopytać, wydobyć informacje
  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie jego zdobywania
  • Interesujesz się nowymi technologiami i szybko się uczysz
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 3500 - 4000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość realnego awansu i zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę w komfortowo urządzonym biurze w centrum Wrocławia
  • ciekawą pracę w świetnej atmosferze
Data ostatniej modyfikacji niedziela, 7 lutego 2021